Оздоблення стін у стилі лофт: як перетворити звичайну цеглу на незамінний дизайнерський елемент

Головною відмінністю стилю лофт є вільний, масштабний простір з теплою та затишною атмосферою всередині, що створюється за допомогою простих дизайнерських прийомів. Родзинкою такого інтер’єру стають оголені цегляні стіни, бетонні поверхні та предмети індустріального побуту, виготовлені з дерева, скла або металу. Однак для того, щоб насолоджуватися цим стилем, необов’язково змінювати своє звичне житло на покинуті склади або заводські приміщення – достатньо дотримуватись кількох простих правил декору стін, підлоги та стель.

Стиль лофт: чим оздоблюють стіни в квартирі

Стіни в стилі лофт – являють собою єдину композицію, що відповідає за архітектурними, кольоровими та дизайнерськими параметрами одному й тому ж конструкційному діапазону. Новий простір має виглядати максимально просто та примітивно, а вже від стінових конструкцій розробляється подальше оформлення інтер’єру.

Найбільшою популярністю при оздобленні стін у стилі лофт користуються такі види матеріалів:

  1. Цегла – є своєрідним акцентом цього стильового напрямку: оголена цегляна кладка ідеально поєднується з іншими поверхнями та великоформатними предметами, що використовуються в декорі. Крім того, саме цегла або її імітація вважається основним елементом при створенні масштабних поверхонь, властивих даному стилю. Колір елементів кладки також може бути різним: від натуральної червоної до білої цеглини, що візуально розширює навіть найтісніший простір. . Залежно від обраної фактури і способу нанесення, за допомогою сірої стіни можна досить вдало обіграти здавалося б на перший погляд нудний простір. справжнім викликом для дизайнера: щоб інтер’єр вийшов саме в цьому стилі, використовуються грубо обтесані або штучно зістарені дошки, а також дерев’яні елементи, пофарбовані в індустріальні відтінки. Крім того, дерев’яна стіна відмінно поєднується з цегляною кладкою, що може бути вигідно використано для створення оригінальних архітектурних композицій навіть у невеликих приміщеннях. оздоблення: труб балок і металевих рам.
  2. Штукатурка – як правило, оштукатурені стіни в лофтовому інтер’єрі виконують функцію нейтральних поверхонь, на тлі яких акцентуються фактурні місця, оброблені в заданій стилістиці. Якнайкраще з цим завданням справляються штукатурні суміші світлих і холодних відтінків.
  3. Фарбування. Як правило, перевага надається фарбам холодних відтінків, при цьому допускаються яскраві колірні акценти. Ще один варіант оформлення поверхонь у заданому стилі – розпис стін за допомогою графіті, який був присутній в індустріальних інтер’єрах ще зародження лофта.