Переваги систем «тепла підлога»

З курсу шкільної фізики відомо, що тепле повітря піднімається нагору, а холодне опускається вниз. Чим ближче до підлоги розташований обігрівач, тим ефективніше забезпечує приміщення теплом. Джерело тепла, що знаходиться в нижній точці приміщення, обігріває його максимально рівномірно.

У системах обігріву «тепла підлога» джерела тепла розташовані нижче: під фінішним покриттям підлоги. Тепло, що випромінюється ними, піднімає вгору «приземне» повітря, на його місце опускається раніше нагріте і вже охолоджене. Таким чином, у приміщенні створюється безперервний кругообіг повітряної маси, що цілодобово забезпечує комфортну температуру по всьому об’єму.

Ви можете встановити нагрівальну систему в будь-якому приміщенні вашого будинку чи квартири, це можуть бути ванна кімната, особиста кімната, вбиральня, кладова кімната, гардеробна, кухня, коридор, дитяча кімната, балкон та кімната для гостей.

До різновидів систем обігріву «тепла підлога» входять:

  • Нагрівальні мати під плитку;
  • Алюмінієві мати під ламінат;
  • Нагрівальний кабель під плитку та ламінат.

Як працює електрична тепла підлога?

Електрична тепла підлога

Опалювальні пристрої підбираються таким чином, щоб вони забезпечували комфорт у приміщеннях за екстремальних погодних умов.

Найбільша теплова потужність (130-200 Вт/м2 для житлових приміщень) необхідна, коли зовні близько -20 C (відповідно до російських стандартів, так звана розрахункова температура становить від -16 до -24 C залежно від країни). Це відбувається дуже рідко, набагато частіше коливається близько нуля, а потім потужність необхідна для обігріву вдвічі менше.

Установка повинна бути виконана таким чином, щоб не було надмірного підвищення температури у приміщеннях, оскільки це означало б не лише дискомфорт, а й непотрібні втрати енергії (у разі електричного опалення дуже дорого).

Для електричного підігріву підлоги зазвичай використовуються твердотільні провідники, тобто які працюють при постійній потужності, тому для контролю температури в приміщенні необхідні регулятори температури. Коли датчик виявляє, що досяг значення, встановленого на контролері, він відключає живлення, поки температура не зменшиться на певне значення (залежно від параметрів контролера). Потім вмикається живлення.

Місце встановлення визначається метою встановлення – якщо нагрівальний кабель повинен підтримувати оптимальну температуру в приміщенні, на стіні має бути встановлений повітряний датчик (що реагує на зміни температури повітря).

Але електричне опалення можна використовувати тільки для того, щоб уникнути ефекту холодної підлоги у ванній кімнаті або на кухні з теракотовою підлогою. Система центрального опалення зі своїм власним управлінням відповідає за підтримку температури в приміщенні, а завдання контролера підігріву підлоги полягає в тому, щоб не допустити, щоб поверхня підлоги досягла температури, що перевищує задану температуру, наприклад, 22 C незалежно від тепла в приміщенні. Датчики підлоги, розташовані під підлогою – між нагрівальними кабелями – потім необхідні управління підігрівом підлоги.Завдяки цій системи ви можете підтримувати тепло в своїй оселі.

На сайті https://kkplus.shop/elektrychna-tepla-pidloga/ ви можете ознайомитись з усіма видами обігріву підлоги. Тут представлені найкращі ціни на цю продукцію.